Популярні товари

Форми

Piдкий силiкон

Фарби

Шприци

Останні відгуки

Автор: Anatolij
Відгук:
сделал заказ из Германии, за 2 нидели пришла посылка, Компания Силих отнеслась серьезно к моему заказу. Я благодарен всем, особенно Сергею
Автор: Василь Соломонович
Відгук:
Колір супер! Рекомендую всім. Так тримати Silix . Дякую за бонус.
Автор: Хі
Відгук:
Я б хотів знати чи силікон тонущий чи плаваючий
Автор: Іван
Відгук:
Силікон чудово показав себе при тестуванні на хижака
Автор: александер маценко
Відгук:
форма понравилась продвигаться хорошо рекомендую парням респект

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити найкращі матеріали для виготовлення силіконових принад, що дозволяють Вам створити приманку, на яку відгукнеться навіть найпасивніша риба. Також ми пропонуємо не тільки популярні і відомі всім форми для виготовлення реплік приманок, але ще виготовляємо їх за індивідуальним замовленням.

Рідкий силікон SILIX трьох видів і різних жорсткостей дозволить налаштувати приманку під Ваш індивідуальний стиль лову. Зробити її такою, як потрібно саме Вам!


А величезний вибір барвників і блискіток відкриє перед Вами найширше поле для творчості. У нас в магазині Ви можете купити стандартні, флуоресцентні, прозорі фарби, а також унікальні фарби серій SuperChameleon і SuperNeon.


Звичайно ж, силікон для лиття приманок і фарби - це тільки половина справи. Форми для лиття приманок - ще один необхідний атрибут в Нашому справі. У нас Ви можете купити поодинокі, багатомісні і відцентрові форми, форми зі змішаними типами приманок. Всі вони виробляються на високоточних верстатах. Матеріал форм - штучний акриловий камінь і алюміній.

Ароматизатори та атрактанти - це те, що додасть Вашій приманки додаткову привабливість для риби. Вони також широко представлені у нас в магазині.


Звичайно ж процес лиття складно уявити без зброї лиття - якісного шприца, який заточений саме для цього процесу. Обрати потрібний Вам шприц дуже легко у відповідному розділі нашого сайту. У ньому представлені алюмінієві і фторопластові шприци для лиття приманок.


У нас також постійно проводяться акції та розіграші в соціальних мережах і в найбільшій групі ливарників в Viber. Ми часто тішимо наших покупців бонусами, цікавими конкурсами та подарунками.

Ми - захоплені рибалки з багаторічним стажем. Тому проконсультуємо Вас не тільки, як продавці товарів, але також як однодумці, рибалки і ливарники, які закохані в свою справу і риболовлю.

закрити
Оберіть, будь ласка, мову сайту