Популярні товари

Форми

Piдкий силiкон

Фарби

Шприци

Останні відгуки

Автор: Тара
Відгук:
А 2.8 ?? Есть
Автор: Александр Василенко
Відгук:
Самая лучшая у меня форма в плане отливки - льётся качественно в любом положении, удобно работать с таким инструментом. Спасибо станочникам.
Автор: Александр Василенко
Відгук:
Приманки меняю с крючка на крючок, падают в песок, мою и обратно на спиннинг - все целые и имеют отличный вид. Качественный силикон, и цвет стабильно держит при сильном нагреве.
Автор: Сергей
Відгук:
Добрый вечер. Будет ли этот краситель в продаже? Спасибо.
Автор: Денис Панченко
Відгук:
Селикон супер.Отлил изи шайнер 3 Разловил с первого заброса.Ребята отличные.Рекомендую.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити найкращі матеріали для виготовлення силіконових принад, що дозволяють Вам створити приманку, на яку відгукнеться навіть найпасивніша риба. Також ми пропонуємо не тільки популярні і відомі всім форми для виготовлення реплік приманок, але ще виготовляємо їх за індивідуальним замовленням.

Рідкий силікон SILIX трьох видів і різних жорсткостей дозволить налаштувати приманку під Ваш індивідуальний стиль лову. Зробити її такою, як потрібно саме Вам!


А величезний вибір барвників і блискіток відкриє перед Вами найширше поле для творчості. У нас в магазині Ви можете купити стандартні, флуоресцентні, прозорі фарби, а також унікальні фарби серій SuperChameleon і SuperNeon.


Звичайно ж, силікон для лиття приманок і фарби - це тільки половина справи. Форми для лиття приманок - ще один необхідний атрибут в Нашому справі. У нас Ви можете купити поодинокі, багатомісні і відцентрові форми, форми зі змішаними типами приманок. Всі вони виробляються на високоточних верстатах. Матеріал форм - штучний акриловий камінь і алюміній.

Ароматизатори та атрактанти - це те, що додасть Вашій приманки додаткову привабливість для риби. Вони також широко представлені у нас в магазині.


Звичайно ж процес лиття складно уявити без зброї лиття - якісного шприца, який заточений саме для цього процесу. Обрати потрібний Вам шприц дуже легко у відповідному розділі нашого сайту. У ньому представлені алюмінієві і фторопластові шприци для лиття приманок.


У нас також постійно проводяться акції та розіграші в соціальних мережах і в найбільшій групі ливарників в Viber. Ми часто тішимо наших покупців бонусами, цікавими конкурсами та подарунками.

Ми - захоплені рибалки з багаторічним стажем. Тому проконсультуємо Вас не тільки, як продавці товарів, але також як однодумці, рибалки і ливарники, які закохані в свою справу і риболовлю.

закрити
Оберіть, будь ласка, мову сайту