Фарби

У нашому магазині представлені фарби для силіконових принад не тільки широкою колірною палітрою і різноманітністю, але і унікальністю кольорів.

Наприклад, фарба для приманок серії SUPERCHAMELEON, при різному типі освітлення стає абсолютно різних кольорів. Фарби для приманок серії SUPERNEON володіють понад яскравим світінням в ультрафіолеті. При звичайному денному світлі також вражаючи своєю яскравістю. Фарби лінійки CRYSTAL при будь-якій концентрації в силіконової приманки зберігають її прозорість.

Поверхневі фарби для силіконових принад SUPERSKIN відмінно лягають на приманку і дуже міцно на ній тримаються. При цьому варіантів нанесення може бути багато. Аерограф, пензель, тампон, просте Макану, та хоч валик, якщо Вам дозволить це зробити розмір приманки :)

Стандартні барвники для приманок, флуоресцентні, перламутрові і інтерферентними також представлені в широкому діапазоні кольорів.

Сухі пігменти - основа для більшості наших фарб. Їх так само легко можна знайти у відповідному розділі нашого сайту. Можна непогано заощадити, взявши Основу для пігменту і додавши в неї сухий пігмент - отримати рідку фарбу, повний аналог фарби для приманок.

Всі наші фарби для приманок термостабільним і не вигоряють при багаторазовому нагріванні і переплавлення.

закрити
Оберіть, будь ласка, мову сайту