Piдкий силiкон

Рідкий силікон для лиття приманок останнім часом все більше набирає популярність. По-перше, лиття приманок своїми руками не тільки вигідний з фінансової сторони процес, також це дуже захоплююче хобі, нарівні з самою риболовлею. Адже як приємно ловити рибу на саморобні приманки. А ще приємніше її зловити.

На даний момент ми пропонуємо Вам рідкий силікон трьох видів. Перший, випущений нами силікон для приманок SILIX Classic. Це плаваючий високоякісний силікон з великим температурним діапазоном лиття (аж до 210 градусів).

Більш бюджетний, але не менш якісний рідкий силікон серії CRYSTAL. Основна його відмінність то, що це потопаючий силікон.

Також наша новинка - силікон для відливання приманок серії OPTIMUS. Плаваючий силікон з більш низькими робочими температурами, ніж Classic, "дзвінкий" і трохи більше пружний.

Звичайно ж все без винятку силікони гідрофобні (не п'ють воду), прозорі і термостабільні. Але ми не зупиняємося на досягнутому. У хімічній промисловості, як і в будь-який інший галузі, постійно з'являються новинки, ми тримаємо руку на пульсі і допрацьовуємо формули наших продуктів, щоб Ви могли отримувати не тільки приємний за ціною, але якісний і безпечний, рідкий силікон для лиття приманок.

Ми намагаємося робити наш продукт максимально нешкідливим, проте Ви повинні розуміти, що правила техніки безпеки ніхто не відміняв. І працювати з гарячим рідким силіконом необхідно в добре провітрюваному приміщенні, або з витяжкою. Захищаючи дихальні шляхи респіратором, а очі захисними окулярами. Обов'язково використовувати рукавички і одяг, який не дозволить потрапити гарячого силікону на відкриті ділянки шкіри.

5
/ 1

Часті питання проPiдкий силiкон

❤ Які товари з категорії Piдкий силiкон є в інтернет-магазині Silix

Широкий асортимент товарів представлений у розділі Piдкий силiкон.
Лідером у цьому сегменті на сьогоднішній день є:
Рідкий силікон SILIX OPTIMUS Hard 1л
Рідкий силікон SILIX OPTIMUS Medium 1л
Рідкий силікон SILIX OPTIMUS Super Soft 1л
Рідкий силікон SILIX OPTIMUS Soft 1л
Рідкий силікон SILIX Classic Hard 1л

❤ Як працювати з нашою продукцією з категорії Piдкий силiкон?

Вся інформація про роботу з нашою продукцією Корисна інформація.

❤ Piдкий силiкон - які товари є популярними та продаються?

ТОП-5 найпопулярніших товарів у розділі Piдкий силiкон у Silix за співвідношенням «ціна-якість»:
Рідкий силікон SILIX Classic Medium 1л
Рідкий силікон SILIX Classic Soft 1л
Рідкий силікон SILIX Classic Super Soft 1л

❤ Які знижки для покупців у розділі Piдкий силiкон пропонує Silix?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
закрити
Оберіть, будь ласка, мову сайту