Piдкий силiкон

Рідкий силікон для лиття приманок останнім часом все більше набирає популярність. По-перше, лиття приманок своїми руками не тільки вигідний з фінансової сторони процес, також це дуже захоплююче хобі, нарівні з самою риболовлею. Адже як приємно ловити рибу на саморобні приманки. А ще приємніше її зловити.

На даний момент ми пропонуємо Вам рідкий силікон трьох видів. Перший, випущений нами силікон для приманок SILIX Classic. Це плаваючий високоякісний силікон з великим температурним діапазоном лиття (аж до 210 градусів).

Більш бюджетний, але не менш якісний рідкий силікон серії CRYSTAL. Основна його відмінність то, що це потопаючий силікон.

Також наша новинка - силікон для відливання приманок серії OPTIMUS. Плаваючий силікон з більш низькими робочими температурами, ніж Classic, "дзвінкий" і трохи більше пружний.

Звичайно ж все без винятку силікони гідрофобні (не п'ють воду), прозорі і термостабільні. Але ми не зупиняємося на досягнутому. У хімічній промисловості, як і в будь-який інший галузі, постійно з'являються новинки, ми тримаємо руку на пульсі і допрацьовуємо формули наших продуктів, щоб Ви могли отримувати не тільки приємний за ціною, але якісний і безпечний, рідкий силікон для лиття приманок.

Ми намагаємося робити наш продукт максимально нешкідливим, проте Ви повинні розуміти, що правила техніки безпеки ніхто не відміняв. І працювати з гарячим рідким силіконом необхідно в добре провітрюваному приміщенні, або з витяжкою. Захищаючи дихальні шляхи респіратором, а очі захисними окулярами. Обов'язково використовувати рукавички і одяг, який не дозволить потрапити гарячого силікону на відкриті ділянки шкіри.

закрити
Оберіть, будь ласка, мову сайту